Rekonstrukce zázemí zahradníků u ulice Vozová a Italská včetně kanalizační přípojky

Popis projektu

Oprava objektu v ochranném pásmu památkové rezervace v hl. m. Praze, kulturní památka rejst. č. ÚSKP 40207/1-1304-Riegrovy sady Vozová 2E, oprava dvora, provedení nového oplocení a stavba přístavby.

Zpevněné plochy byly provedeny z probarvených asfaltů (barevnost okrová a šedá) o celkové ploše 1066m2.

Zrušení stávající kanalizační a vodovodní přípojky a provedení nových přípojek jak pro kanalizaci (v nové trase) tak pro vodu (ve stávající trase). Součástí hospodaření se srážkovými vodami byla provedena akumulační nádrž o objemu 9m3 jejíž přebytky jsou odváděny do nově zbudované retenční nádrže z voštinových bloků objemu cca 26m3.

Zděná přístavba se sedlovou střechou opatřenou krytinou stejně jako stávající objekt. Opěrná stěna do ulice Italská je podezděna nově provedenou kamennou zídkou z lomového kamene. Na zděnou přístavbu navazuje nový ocelový přístřešek.

Stávající budova byla kompletně zrekonstuována. Veškeré trámy, které byly posouzeny jako nevyhovující byly nahrazeny. Byla provedena hydroizolace proti zemní vlhkosti asfaltovými pásy napojena na nově provedené infuzní clony a následné provedení sanačních omítek. Střecha byla opatřena novou keramickou krytinou bobrovka na nové husté laťování tzv. šupinové krytí.

Zpět na reference »

Detail projektu

Klient: městská část Praha 2
Datum: Bře 2020 - Lis 2020

Naskenujte QR kód chytrým telefonem a uložte si vizitku do kontaktů.

QR icon code

Adresa

Klikatá 1238/90c
158 00  Praha 5

Česká republika

Sídlo

Slavíkova 1379/20
130 00  Praha 3

Česká republika

Kontakt

E-mail: kyra@kyrastav.cz

Tel.: +420 776 626 858